• آدرس ایمیل :
  •  
  • کلمه عبور :
  •  

دانلود رایگان مقالات علمی لاتین- انگلیسی- IEEE- Springer- Sciencedirect-cambridge-oxford- nature- emerald-sage--

چهار شنبه 19 آبان 1395 5223 بازدید کننده گروه دسته بندی نشده

خلاصه ای از متون علمی و تحقیقاتی در کلیه رشته ها در اختیار کاربران قرار می دهد. علوم زیستی ـ آبزیان ـ علوم کامپیوتر و فضانوردی را تحت پوشش قرار می دهد  • Cambridge Scientific Abstracts (CSA)

بالغ بر 30 سال است که CSA خلاصه ای از متون علمی و تحقیقاتی در کلیه رشته ها در اختیار کاربران قرار می دهد. علوم زیستی ـ آبزیان ـ علوم کامپیوتر و فضانوردی را تحت پوشش قرار می دهد.

رکوردهای موجود در CSA:با  دراختیار داشتن خلاصه و اطلاعات کتابشناختی با ارزش از نسخه اصلی تحقیقات - به محققان این فرصت را می دهد که بر حسب نیازشان مقالات مناسب را شناسایی   کنند.

ـ موضوعات تحت پوشش: علوم پزشکی و زیستی ـ علوم زمینی و  محیطی ـ علوم فضایی ـ تکنولوژی کامپیوتر ـ  علوم آب و...

ـ برخی از بانکهای اطلاعاتی مهم CSA:

Biotechnology & Bioengineering

Materials Business File

CSA Engineering Research Database

Biological Sciences


دانلود رایگان مقالات علمی لاتین- انگلیسی- IEEE- Springer- Sciencedirect-cambridge-oxford- nature- emerald-sage--نوین لیب11/9/2016Cambridge Scientific Abstracts (CSA)بالغ بر 30 سال است که CSA خلاصه ای از متون علمی و تحقیقاتی در کل ... Cambridge Scientific Abstracts (CSA)بالغ بر 30 سال است که CSA خلاصه ای از متون علمی و تحقیقاتی در کلیه رشته ها در اختیار کاربران قرار می دهد. علوم زیستی ـ آبزیان ـ علوم کامپیوتر و فضانوردی را تحت پوشش قرار می دهد.رکوردهای موجود در CSA:با  دراختیار داشتن خلاصه و اطلاعات کتابشناختی با ارزش از نسخه اصلی تحقیقات - به محققان این فرصت را می دهد که بر حسب نیازشان مقالات مناسب را شناسایی   کنند. ـ موضوعات تحت پوشش: علوم پزشکی و زیستی ـ علوم زمینی و  محیطی ـ علوم فضایی ـ تکنولوژی کامپیوتر ـ  علوم آب و... ـ برخی از بانکهای اطلاعاتی مهم CSA:Biotechnology & BioengineeringMaterials Business FileCSA Engineering Research DatabaseBiological Sciences5.0