• آدرس ایمیل :
  •  
  • کلمه عبور :
  •  

ارتباط با ما

در صورت مشاهده مشکل در قسمت های مختلف سایت لطفاً از طریق  ایمیل  به آدرس   novinlibrary@yahoo.com  یا راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی

 

تلفن :07136206020 

همراه: 09399921095

 فاکس: 07136206020

آدرس ایمیل :novinlibrary@yahoo.com 

آدرس دفتر : 

فارس- شیراز- شهرک گلستان- بلوار غدیر جنوبی نبش کوچه 16 کد پستی 7189846955 طبقه اول

 

شرکت دانش سبز قرن

صندوق پستی :  7189846955

 

 

در باره ما:

شرکت دانش سبز قرن در سال 1386 به منظور تامین منابع علمی برای مراکز دانشگاهی ، تحقیقاتی ، صنعتی تاسیس گردید. و در این سال ها  منابع مورد نیاز واحد های دانشگاهی و صنعتی مختلفی را تامین نموده است.

در حال حاظر نیز  كتابخانه ديجيتال نوین بر آنست تا با تمام توان دسترسي آنلاين و روزآمد پژوهشگران و دانشگاهيان كشور را به ناب و معتبرترين پايگاههاي علمي دنيا- به سان و در سطح پيشروترين دانشگاهها و مراكز پژوهشي دنيا- ميسر سازد و اين مهم از آن جهت پر اهميت جلوه مي نمايد كه دسترسي جامعه علمي كشور به منابع روزآمد علمي در خلال ساليان گذشته همواره با محدوديت هاي فراواني روبرو بوده است. لذا، اميد است با امكان بديع و بي نظيري كه توسط كتابخانه ديجيتال نوین جهت به روز نمودن دانش جامعه علمي و دانشگاهي كشور فراهم گرديده، رشد علمي ميهن عزيزمان شتابي بيش از گذشته نسبت به شاخص هاي مطرح جهاني يافته و بدين وسيله گام بلندي در راستاي نيل به اهداف بلند علمي ايران  و ساليان پس از آن برداشته شود. به اميد ايراني آباد و سربلند

 

 

 

 

  

فرم تماس با ما
* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل :
شماره تماس :
* عنوان پیام :
* متن پیام :
* تایید کد :